Makijaż permanentny wykonuje się przez wprowadzenie hypoalergicznych barwników mineralnych do zewnętrznych warstw skóry za pomocą innowacyjnego aparatu. Jest to urządzenie IVgeneracji, odpowiadające najwyższym standardom zachodnio-europejskim. Specjalistyczna rączka i doskonale oszlifowana końcówka igły zapewnia precyzyjny makijaż.
W makijażu permanentnym można:

podkreślić kontur ust,
skorygować kolor ust,
podkreślić brwi,
zrobić kreskę na powiekach górnym i pod okiem,
tuszować blizny ‚czy przebarwienia.

Makijaż permanentny jest widoczny przez kilka lat !

Kolor makijażu jest zawsze dopasowany do typu urody.

Barwniki stosowane w makijażu permanentnym oparte są na bazie komponentów naturalnych; są pod stałą kontrolą farmaceutyczną i posiadają wszelkie wymagane atesty.

Jest to zabieg bezbolesny, dzięki środkom znieczulającym.

Zabieg wykonywany jest w sterylnych warunkach, przy użyciu jednorazowych środków higieny i jednorazowych modułów!!

 

Makijaż permanentny brwi jest wykonywany w gabinecie kosmetycznym. Polecany jest kobietom o rzadkich i wyblakłych brwiach lub tym, które nie lubią bądź nie mają czasu się codziennie malować. Zabieg wykonuje się dwukrotnie, gdyż podczas jednej wizyty u linergistki niemożliwe jest wykonanie odpowiedniej pigmentacji brwi.
Jak wygląda zabieg makijażu permanentnego brwi?

Są dwie metody wykonania makijażu permanentnego brwi. Pierwsza z nich, bardziej popularna obejmuje wykonanie tatuażu kosmetycznego. Zabieg jest bolesny, dlatego na uśmierzenie bólu stosuje się żel znieczulający, który pozostawia się na około 5 minut. Po upływie tego czasu zabieg powinien być bezbolesny. Linia zarysu brwi jest indywidualnie dobierana do owalu i kształtu twarzy, a pigment rozprowadza się w taki sam sposób jak podczas robienia tatuażu. Za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w cienkie igły, pod łukiem brwiowym wstrzykuje się ciemny tusz i kontur łuku dopasowuje się do kształtu i wielkości oka. Sam zabieg trwa od 1 godziny do 3,
Makijaż permanentny brwi – efekty

Makijaż permanentny brwi w pierwszych dniach po zabiegu będzie intensywny, a okolice łuków brwiowych będą zaczerwienione i opuchnięte. Naturalne i miękkie brwi widoczne będą po 2 tygodniach, kiedy ich górna warstwa złuszczy się. Bezpośrednio po operacji makijażu nie należy myć samą wodą, a mleczkiem lub tonikiem. Przez dwa tygodnie po zabiegu nie zaleca się korzystania z basenu, sauny i solarium. Należy też unikać słońca. Po korekcie, której należy się poddać po roku od pierwszego zabiegu, brwi mogą zmienić kształt, być grubsze, bądź bardziej łukowate. Jeśli się nie wykona korekty, makijaż będzie stopniowo zanikał.
Przeciwwskazania do wykonania makijażu permanentnego brwi

Makijażu permanentnego brwi nie zaleca się osobom chorującym na raka i cukrzycę. Nie mogą go również wykonywać kobiety w ciąży i karmiące piersią. Zabieg nie jest też wskazany dla osób z nadwrażliwością na ból, z aktywną opryszczką czy cierpiącym z powodu infekcji.
Makijaż permanentny działa podobnie, jak tatuaż. Jest trwały, tuszuje niedoskonałości i zawiera naturalne składniki.
Makijaż permanentny podkreśli kontur ust. Dzięki niemu wargi będą równe i wyraziste.
Na makijaż permanentny ust decyduje się coraz więcej osób. Taki make-up pozwoli pozbyć się kompleksów.
Makijaż permanentny możesz zrobić metodą cieniowania. W ten sposób nadasz brwiom ładnego koloru i kształtu.
Metoda włoskowa w makijażu permanentnym brwi jest mało inwazyjna. Jest to sposób na zagęszczenie brwi.
Jedną z metod wykonania makijażu permanentnego brwi jest metoda piórkowa. Daje naturalny, delikatny efekt.