Opalanie natryskowe Sosnowiec Beauty Expert

Opalanie natryskowe to prawdziwy przełom w dziedzinie opalania i doskonała alternatywa dla osób, które nie mogą korzystać z kąpieli słonecznych oraz wizyt w solarium. Jeżeli wciąż wahasz się nad skorzystaniem z zabiegu opalania natryskowego, to koniecznie przeczytaj poniższy artykuł.

OPALANIE NATRYSKOWE ONYX
-połowa ciała – 50zł
-całe ciało -99zł

pon.-śr.:
10:00 – 18:00
czw.-piąt.:
10:00 – 19:00
sob.:
09:00 – 14:00

Opalanie natryskowe niesie za sobą wiele zalet. Poniżej zostały opisane najważniejsze z nich.

#1 Natychmiastowy efekt
Już jeden zabieg wystarczy, by uzyskać piękną i naturalną opaleniznę. Efekt widoczny jest natychmiast po zakończeniu sesji opalania.

#2 Maskuje niedoskonałości
Mgiełka płynu brązującego doskonale wyrównuje i poprawia koloryt skóry oraz maskuje niedoskonałości, takie jak rozstępy, popękane naczynka, przebarwienia czy siniaki.

#3 Optycznie wyszczupla
Profesjonalnie przygotowana trenerka opalania natryskowego, wie w jaki sposób nałożyć płyn brązujący, aby optycznie wyszczuplić talię czy wysmuklić uda. Dzięki temu w kilkanaście minut, można odjąć sobie kilka centymetrów.

#4 Doskonale nawilża
Preparaty stosowane w opalaniu natryskowym nie wysuszają skóry. Stworzone zostały w taki sposób, by nie wpływać negatywnie na kondycję skóry. Dodatkowo po zabiegu, klientki zachęcane są do częstszego nawilżania ciała, gdyż dzięki temu dłużej mogą zachować efekt pięknej opalenizny.

#5 Pięknie pachnie
Bardzo ważnym aspektem jest to, że preparaty do opalania natryskowego w reakcji ze skórą, nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu, jak ma to miejsce w przypadku samoopalaczy. Wręcz przeciwnie, pozostawiają na skórze delikatny i przyjemny zapach.

#6 Bezpieczne dla kobiet w ciąży
Kobiety w ciąży muszą uważać na wystawianie swojego ciała na promieniowanie UVA i UVB. W związku z tym, nie jest wskazane, by korzystały z seansów w solarium bądź wielogodzinnych kąpieli słonecznych. Alternatywą jest opalanie natryskowe, które jest bezpieczne nawet dla kobiet w ciąży. Składniki płynów brązujących nie zawierają substancji, które mogłoby negatywnie wpłynąć na rozwijające się dziecko lub skórę matki.

#7 Przeznaczone dla każdego
Opalanie natryskowe jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które ze względu na chorobę lub fototyp skóry, nie mogą opalać się na słońcu lub w solarium. Zabieg jest bezpieczny dla osób w każdym wieku, bez względu na kondycję zdrowotną i karnację. Dzięki niemu unika się ryzyka miedzy innymi związanego z poparzeniami.

Nic na świecie nie jest idealne. Do każdego zagadnienia należy podchodzić realistycznie, dlatego poniżej zostały opisane minimalne wady związane z zabiegiem opalania natryskowego, które jednak w zestawieniu z licznymi zaletami, nie mają większego znaczenia.

#1 Do zabiegu należy się przygotować
Należy włożyć pewien wysiłek w przygotowanie się do zabiegu opalania natryskowego. Co prawda niewielki, ale zawsze. Najpóźniej dzień przed zabiegiem należy wykonać depilację całego ciała. Dzień przed lub w dniu opalania trzeba zrobić dokładny peeling całego ciała, pamiętając jednocześnie o tym, by nie nakładać żadnych środków nawilżających w postaci kremów, balsamów czy oliwek oraz antyperspirantów i perfum. Warto także pomalować paznokcie od stóp i dłoni, dzięki temu ochroni się płytkę przed zabarwieniem.

#2 Kilka godzin po zabiegu nie można się kąpać
Płyny do opalania natryskowego jeszcze w ciągu kilku godzin po zabiegu wchodzą w reakcję ze skórą i sprawiają, że opalenizna się utrwala i wzmacnia W przypadku płynów typu Speed Tan ten okres wynosi 2 godziny, natomiast w przypadku płynów z serii Original, około 6 godzin. W tym czasie należy unikać kontaktu z wodą, by uchronić się od niechcianych zacieków, bądź przebarwień. Po upływie wskazanego czasu, można się normalnie wykąpać.

#3 Płyny brązujące mogą zabrudzić odzież
Płyny brązujące mają tę właściwość, że mogą delikatnie zabrudzić ubranie. Na szczęście już przy pierwszym, normalnym praniu wszelkie zabrudzenia znikają. Dlatego na zabieg warto przyjść w czarnym i luźnym ubraniu, które nie będzie uciskało ciała.

#4 Po zabiegu należy dbać o skórę
By efekt opalenizny utrzymał się jak najdłużej należy nawilżać ją przynajmniej dwa razy dziennie. Co więcej w ciągu kilkunastu dni po zabiegu, warto zrezygnować z kąpieli w basenie z chlorowana wodą, wizyt w saunie, czy wykonywania peelingów.