Wypełnianie zmarszczek/​powiększanie ust

RESTYLANE ® POPRAWIA TWOJĄ NATURALNĄ URODĘ, KTÓRĄBĘDZIESZ SIĘ CIESZYĆ PRZEZ DŁUGI CZAS.
Restylane ® to linia ekskluzywnych, naturalnych wypełniaczy umożliwiająca kompleksową korektę skóry twarzy.

Zabiegi

wypełniania zmarszczek
wypełniania fałdów biegnących od nosa do warg
korygowaniu kształtu i wielkości ust oraz podnoszenia ich opadających kącików

Restylane® przywraca skórze objętość, sprawia, iż rysy twarzy stają się delikatne i odmładza Twój wygląd.

Restylane® jest obecny na rynku od 1996 r i jako jedyny wypełniacz został w pełni przebadany klinicznie.

Bezpieczeństwo stosowania Restylane® zostało potwierdzone 10 000 000 zabiegów na całym świecie.

Restylane® to odnowa twojej skóry oraz szansa na piękny i naturalny wygląd !!!

Preparaty Restylane ® zawierają stabilizowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego — NASHA (non-animal stabilized hyaluronic acid). Preparaty te ulegają rozpadowi, czyli biodegradacji izowolemicznej, która powoduje, że „objętość wypełnienia” pozostaje praktycznie taka sama pomimo stopniowego zmniejszania się ilości materiału w tkankach, jest to spowodowane dużą zdolnością preparatu do wiązania cząsteczek wody.

Dużą zaletą preparatów Restylane ® i jego pochodnych jest ich samoistne wchłanianie, które nie pozostawia po sobie żadnych śladów w postaci zgrubień, blizn itp. Powikłania tego typu mogą występować po zabiegach z użyciem preparatów częściowo niewchłanialnych. Pozostające w skórze elementy niewchłanialne mogą bowiem uczulać, ulegać przesunięciu a ich usunięcie jest bardzo trudne.

Zabiegi nie są bolesne, ale często wykonuje się znieczulenie: albo poprzez opatrunek okluzyjny z kremem EMLA, albo za pomocą zastrzyków z lignokainą (podobne do tych, jakie się wykonuje w gabinecie stomatologicznym).

Zabiegi z zastosowaniem Restylane ® i jego pochodnych mogą być wykonywane u osób obu płci w każdym wieku. Warto tutaj jednak zaznaczyć, że najlepszym przedziałem wiekowym jest 25 – 55 lat. U osób starszych z powodu wielu różnych czynników efekty zabiegu utrzymują się nieco krócej, ale rezultaty są tak samo absolutnie satysfakcjonujące.

Zabiegi z użyciem Restylane ® oraz jego pochodnych są całkowicie bezpieczne, mogą być wielokrotnie powtarzane bez jakiejkolwiek szkody dla pacjenta. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego preparaty nie są alergenne; przed zabiegiem nie wykonuje się wstępnych testów skórnych.
Preparaty nie wymagają żadnego wcześniejszego przygotowania, w każdym sterylnie zamkniętym opakowaniu znajduje się strzykawka z żelem i igłą.